UWS Chest Box Wedge TBC-55-W-BLK
BHSG:TBC-55-W-BLK
L 55 in. x W 20 in. x H 17.25 in. - Black
Verify Vehicle Fitment
Limited Supply
Availability:
This Item is Not In Stock. We will contact you with an estimated delivery date.
Qty:
Description
UWS - Chest Box Wedge P/N TBC-55-W-BLK Features:
  • Wedge Design Optimizes Capacity While Avoiding Wheel Wells
  • RigidCore Foam Filled Lid To Maximize Power And Prevent Binding
  • 0.058 in. Extra Thick / One Piece Aluminum Tub Holds Heavy Tools